Marki » T-Z » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

FlowerParty Yves Rocher dla kobiet

FlowerParty Yves Rocher dla kobiet

tropikalny
FlowerParty Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia FlowerParty Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia FlowerParty Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia

FlowerParty marki Yves Rocher to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. FlowerParty został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Philippe Romano. Nutami głowy są pomarańcza i mandarynka; nutami serca są esencja różana i liczi; nutą bazy jest wanilia.

Pomarańcza Mandarynka

Esencja różana Liczi

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about FlowerParty by Yves Rocher.

Flowerparty by Night
Happydisiac Woman
Lady Emblem

FlowerParty Recenzje Perfum

adarca
adarca

Jest zabawnie, gra muzyka, fruwają baloniki, a na stołach tort truskawkowy z bitą śmietaną. Grupa ślicznych, młodych blondynek wygłupia się na wieczorku panieńskim. Truskawkowa guma do żucia z bąbelkami szampana- brzmi uroczo. Nie wyobrażam go sobie jednak na świadomej, pewnej siebie kobiecie. Na zabawnej, sympatycznej, uroczej i wciąż poszukującej swojej drogi dziewczynie- jak najbardziej. Taki odbiór.

Ziu
Ziu

Flowerparty to przede wszystkim soczyste owoce – pomarańcze, brzoskwinie [i choć brzoskwiń nie ma w składzie, ja czuję je baaardzo wyraźnie!] i waniliowa baza. To prosty, słodki, niewymagający zapach, który mi po prostu poprawia humor, i utrzymuje się na mojej skórze ok. 6-7 godzin.

perfumeholic88
perfumeholic88

Przyjemniaczek na lato, w którym dominuje liczi z różą i mandarynką,a wszystko to przykryte delikatną waniliową mgiełką. To nie jest żaden typowy słodziak, który zemdli w gorący dzień, jest co prawda trocheczkę słodkawy, ale ta słodycz pochodzi od owoców. Na upalny dzień jak najbardziej się nadaje co przetestowałam. Niestety na mnie akurat jest piekielnie nietrwały i słabo wyczuwalny. Po godzinie już nic nie czułam.

monika690
monika690

Zgadzam się z koleżankami, bardzo przyjemny owocowo- kwiatowy zapach. Kiedyś omijałam go szerokim łukiem, ze jakiś taki zasłodzony i ulepny, ale to nieprawda, składniki są tak zmiksowane, ze wychodzi bardzo przyjemna mieszanka. Na początku wyczuwalne jest liczi, róża osłodzona liczi i lekko dokwaszona cytrusami, waniliowa baza przewija się cały czas. Obowiązkowa lektura na wiosnę dla wielbicieli słodyczy w perfumach.

Ann
Ann

Flower Party jest bardzo przyjemny, niezobowiązujący, wiosenny i kobiecy. Jest prosty w odbiorze, ale nie zalatuje banałem i tanimi perfumami. Na początku wyczuwam liczi (niespecjalnie lubię, choć tutaj kompletnie mi nie przeszkadza) i kwiaty, na szczęście nie są one drażniące. Do tego dosłownie odrobina mandarynki. Całość jest spójna i gładka dzięki chmurce wanilii w bazie. Typowy, kwiatowo-owocowy zapach, ale został skonstruowany tak, że jednak daje się zapamiętać.

amanda
amanda

Przyjemny dość słodziutki zapach a to za sprawą liczi , które tak osłodziło na początku kompozycję , ale w krótkim czasie wkroczyła królowa kwiatów w towarzystwie pomarańczowych owocków z wykończeniem waniliowym .
Jest słodko , ale nie ulepnie , nawet posiada świeży akcent , który nadaje ciekawego nie męczącego wyrazu całości .

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher FlowerParty, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher FlowerParty, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum FlowerParty marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu FlowerParty marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher So Elixir Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Lanvin Eclat d’Arpège Lancome Hypnose Lancome La Vie Est Belle Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Yves Rocher Voile d'Ambre Calvin Klein Euphoria Calvin Klein Obsession Yves Rocher Naturelle Diesel Loverdose Yves Rocher Tendre Jasmin Yves Rocher Moment de Bonheur Yves Rocher Agrumes en Fleurs Yves Rocher Iris Noir Christian Dior Hypnotic Poison Agent Provocateur L'Agent Yves Rocher So Elixir Bois Sensuel Yves Rocher Comme une Evidence Moschino Cheap & Chic I Love Love