Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Fleur de Noel Limited Edition Yves Rocher dla kobiet

Fleur de Noel Limited Edition Yves Rocher dla kobiet

Fleur de Noel Limited Edition Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Fleur de Noel Limited Edition Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Fleur de Noel Limited Edition Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Fleur de Noel Limited Edition Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia

Fleur de Noel Limited Edition marki Yves Rocher to kwiatowe perfumy dla kobiet. Fleur de Noel Limited Edition został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi, pomarańcza i mandarynka; nutami serca są białe kwiaty i nuty owocowe; nutami bazy są piżmo i cedr virginia.

Cytryna Amalfi Pomarańcza Mandarynka

Białe kwiaty Nuty owocowe

Piżmo Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur de Noel Limited Edition by Yves Rocher.

Fleur de Noel Limited Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Fleur de Noel Limited Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Fleur de Noel Limited Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur de Noel Limited Edition marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur de Noel Limited Edition marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Alfred Sung Mei Bond No 9 Saks Fifth Avenue for Her Givenchy Very Irresistible Sensual Michael Kors Island Bermuda Jo Malone Tuberose The Healing Garden Pure Joy Xerjoff Ibitira Ormonde Jayne Tiare Yosh Winter Rose Maitre Parfumeur et Gantier Magnolia Pourpre Cuba Paris Cuba Jungle Snake Dana Black Lace