Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Fleur Tendre Yves Rocher dla kobiet

Fleur Tendre Yves Rocher dla kobiet

migdałowy
orzechowy

Fleur Tendre marki Yves Rocher to kwiatowe perfumy dla kobiet. Fleur Tendre został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak hibiskus, migdał, róża, kumaryna i białe piżmo.

Hibiskus Migdał Róża Kumaryna Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur Tendre by Yves Rocher.

Fleur Tendre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Fleur Tendre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Fleur Tendre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur Tendre marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur Tendre marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Baby Rose Jeans Victorio & Lucchino Abril Aqaba Midnight Sun Pierre Cardin Tristan Adidas Floral Dream Aveda Rose Attar Bogner Bogner Woman No.1 Aroma M Geisha Hana-Cha Girard Lysval Romane Ever Radiant Acqua di Parma Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition Novaya Zarya Gvozdika