Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Fleur Tendre Yves Rocher dla kobiet

Fleur Tendre Yves Rocher dla kobiet

migdałowy
orzechowy

Fleur Tendre marki Yves Rocher to kwiatowe perfumy dla kobiet. Fleur Tendre został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak hibiskus, migdał, róża, kumaryna i białe piżmo.

Hibiskus Migdał Róża Kumaryna Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur Tendre by Yves Rocher.

Fleur Tendre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Fleur Tendre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Fleur Tendre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur Tendre marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur Tendre marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Sweet Honesty Betty Barclay Saphir Prada No5 Narciso Leonard Eau Fabuleuse Creed Fantasia de Fleurs Laura Mercier Eau de Lune L`Erbolario Fiorichiari Jardin de France Lavande Kenzo Kenzo Amour Florale Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Max Azria Within Versace Vanitas