Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Feuilles de Verveine Yves Rocher dla kobiet i mężczyzn

Feuilles de Verveine Yves Rocher dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
Feuilles de Verveine Yves Rocher dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Feuilles de Verveine Yves Rocher dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Feuilles de Verveine marki Yves Rocher to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Feuilles de Verveine został wydany w 2016 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak werbena i piżmo.

Werbena Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Feuilles de Verveine by Yves Rocher.

Aqua Allegoria Herba Fresca
D&G Light Blue

Feuilles de Verveine Recenzje Perfum

21Ishikawa
21Ishikawa

Przepiekny zapach werbeny - szkoda że taki ulotny
Gdyby YR wprowadziło takie perfumy to kupiłabym na pewno.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Feuilles de Verveine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Feuilles de Verveine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Feuilles de Verveine marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Feuilles de Verveine marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Rose Oud Calvin Klein Truth Calvin Klein Eternity Guerlain Shalimar Parfum Initial Estée Lauder Sensuous Noir Hermes Elixir des Merveilles Jean Paul Gaultier Classique Calvin Klein Contradiction Lolita Lempicka Si Lolita Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Christian Dior Dune Kenzo Kenzo Amour Yves Rocher Voile d'Ambre Givenchy Ange ou Demon Calvin Klein Eternity Moment Laura Biagiotti Roma Elie Saab Elie Saab Le Parfum Rose Couture Sisley Sisley Eau de 2 Miu Miu Miu Miu Yves Rocher Rose Fraiche