Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Feuilles de Verveine Yves Rocher dla kobiet i mężczyzn

Feuilles de Verveine Yves Rocher dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
Feuilles de Verveine Yves Rocher dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Feuilles de Verveine Yves Rocher dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Feuilles de Verveine marki Yves Rocher to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Feuilles de Verveine został wydany w 2016 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak werbena i piżmo.

Werbena Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Feuilles de Verveine by Yves Rocher.

Feuilles de Verveine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Feuilles de Verveine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Feuilles de Verveine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Feuilles de Verveine marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Feuilles de Verveine marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Rose Oud Guerlain Shalimar Parfum Initial Hermes Elixir des Merveilles Christian Dior Dune Lalique Perles De Lalique Estée Lauder Sensuous Noir Calvin Klein Eternity Versace Yellow Diamond Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Sisley Eau du Soir Joop! Joop! Femme Burberry Burberry Women Yves Rocher Voile d'Ambre Lalique Amethyst Chanel Cristalle Eau de Toilette Givenchy Ange ou Demon Chanel Coco Eau de Parfum Lanvin Eclat d’Arpège Jean Paul Gaultier Classique Bottega Veneta Bottega Veneta