Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Feuilles de Verveine Yves Rocher dla kobiet i mężczyzn

Feuilles de Verveine Yves Rocher dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
conifer
Feuilles de Verveine Yves Rocher dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Feuilles de Verveine Yves Rocher dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Feuilles de Verveine marki Yves Rocher to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Feuilles de Verveine został wydany w 2016 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak werbena i piżmo.

Werbena Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Feuilles de Verveine by Yves Rocher.

D&G Light Blue
Aqua Allegoria Herba Fresca

Feuilles de Verveine Recenzje Perfum

21Ishikawa
21Ishikawa

Przepiekny zapach werbeny - szkoda że taki ulotny
Gdyby YR wprowadziło takie perfumy to kupiłabym na pewno.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Feuilles de Verveine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Feuilles de Verveine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Feuilles de Verveine marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Feuilles de Verveine marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Rose Oud Lolita Lempicka Si Lolita Estée Lauder Sensuous Noir Jean Paul Gaultier Classique Calvin Klein Truth Guerlain Shalimar Parfum Initial Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Calvin Klein Obsession Givenchy Ange ou Demon Chanel Coco Eau de Parfum Calvin Klein Eternity Hermes Elixir des Merveilles Calvin Klein Contradiction Kenzo L'Eau par Kenzo Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Burberry Burberry Women Elizabeth Arden Green Tea Christian Dior Dune Elizabeth Arden Sunflowers Yves Rocher Voile d'Ambre