Marki » T-Z » orientalno - przyprawowe « Grupy

Eryo Yves Rocher dla mężczyzn

Eryo Yves Rocher dla mężczyzn

Eryo Yves Rocher dla mężczyzn Zdjęcia

Eryo marki Yves Rocher to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Eryo został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są bergamotka i mięta; nutą serca jest rozmaryn; nutami bazy są paczula, imbir, benzoes i wanilia.

Bergamotka Mięta

Rozmaryn

Paczula Imbir Benzoes Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eryo by Yves Rocher.

F by Ferragamo Black

Eryo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Eryo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Eryo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eryo marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eryo marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Parfum d`Empire Ambre Russe Yves Rocher Hoggar Givenchy Pi Bentley Bentley for Men Christian Dior Fahrenheit Viktor&Rolf Spicebomb Gucci Gucci pour Homme Parfum d`Empire Cuir Ottoman Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Lubin Idole Eau de Parfum ScentStory 24 Gold Ralph Lauren Ralph Hot Zirh Ikon Hermes Terre d'Hermes Thierry Mugler Womanity Serge Lutens Ambre Sultan Viktor&Rolf Antidote Serge Lutens Daim Blond Roberto Cavalli Roberto Cavalli Oro Yves Rocher Fruits de Noel Orange & Chocolat