Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

En Avril Un Soir Yves Rocher dla kobiet

En Avril Un Soir Yves Rocher dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

żółtych kwiatów

En Avril Un Soir marki Yves Rocher to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. En Avril Un Soir został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są kwiat pomarańczy i ylang-ylang; nutami serca są frezja, jaśmin i róża; nutami bazy są irys, drzewo sandałowe i piżmo.

Kwiat pomarańczy Ylang-ylang

Frezja Jaśmin Róża

Irys Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about En Avril Un Soir by Yves Rocher.

En Avril Un Soir Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher En Avril Un Soir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher En Avril Un Soir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum En Avril Un Soir marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu En Avril Un Soir marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Clinique Clinique Happy Heart Lolita Lempicka The Heart-Catcher Mypa Madonna Nudes 1979 Kiss CoSTUME NATIONAL Scent Intense Avon Occur! Jil Sander Jil Sander Bath and Beauty Teo Cabanel Oha Yves Rocher Comme Une Evidence Limited Edition Georges Stahl Elle d`Elissa Dolce&Gabbana D&G Anthology La Lune 18 Tallulah Jane Gotham Kesling Be Bop