Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

En Avril Un Soir Yves Rocher dla kobiet

Miałem: 1

aldehydowy
En Avril Un Soir Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia

En Avril Un Soir marki Yves Rocher to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. En Avril Un Soir został wydany w 1976 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, ylang-ylang, bergamotka i aldehydy; nutami serca są jaśmin, frezja i róża; nutami bazy są piżmo, irys, drzewo sandałowe, paczula, mech dębowy i cedr virginia.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Ylang-ylang Bergamotka Aldehydy

Jaśmin Frezja Róża

Piżmo Irys Drzewo sandałowe Paczula Mech dębowy Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about En Avril Un Soir by Yves Rocher.

En Avril Un Soir Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher En Avril Un Soir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher En Avril Un Soir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum En Avril Un Soir marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu En Avril Un Soir marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Comme des Garcons Comme des Garcons 3 Sisley Eau du Soir Kate Moss Kate by Kate Moss Luxury Edition Fendi Palazzo Fendi Eau de Toilette Sisley Eau du Soir 2008 B Never Too Busy To Be Beautiful 1000 Kisses Deep Tauer Perfumes 08 Une Rose Chypree Bruno Acampora Prima T Luciano Soprani Strass Taylor of London Delicate Freesia Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Lapsang Su Chong Brut Parfums Prestige Babe