Marki » T-Z » cytrusowe « Grupy

Eau de Juillet Yves Rocher dla kobiet

Eau de Juillet Yves Rocher dla kobiet

Eau de Juillet marki Yves Rocher to cytrusowe perfumy dla kobiet. Eau de Juillet został wydany w 1989 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytryna, pomarańcza, mandarynka, nuty kwiatowe i nuty zielone.

Cytryna Pomarańcza Mandarynka Nuty kwiatowe Nuty zielone

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Juillet by Yves Rocher.

Eau de Juillet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Eau de Juillet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Eau de Juillet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Juillet marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Juillet marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Christian Dior Eau Fraiche Estée Lauder Alliage Sport Caron Eaux de Caron Fraiche Jardin de France Verviene Jo Malone Grapefruit Van Gils Between Sheets Demeter Fragrance Pink Grapefruit Lush Olive Branch Parfums Berdoues Citrus Hesperida Love & Toast Gin Blossom Clean Summer Linen Le Labo Orange Discrete