Marki » T-Z » cytrusowe « Grupy

Eau de Juillet Yves Rocher dla kobiet

Eau de Juillet Yves Rocher dla kobiet

terpenic

Eau de Juillet marki Yves Rocher to cytrusowe perfumy dla kobiet. Eau de Juillet został wydany w 1989 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytryna, pomarańcza, mandarynka, nuty kwiatowe i nuty zielone.

Cytryna Pomarańcza Mandarynka Nuty kwiatowe Nuty zielone

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Juillet by Yves Rocher.

Eau de Juillet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Eau de Juillet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Eau de Juillet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Juillet marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Juillet marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Davidoff Cool Water Woman Summer Fizz Victoria`s Secret Very Sexy for Him 2 Benetton Funtastic Wild Citrus for Boys Roccobarocco Mouse Floris Cefiro Hermes Eau d`Orange Verte So...? So...? Into the night Anthousa Citrus Sorbet Yves Rocher Cap Nature Pamplemousse Jo Wood Organics Langa Gump`s Baroque Pearl Rituals No. 01 Ginger Essence & White Tea