Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Mam: 1 Miałem: 1

aldehydowy
mydlany
Diamella Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia

Diamella marki Yves Rocher to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Diamella został wydany w 1984 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak aldehydy, nuty kwiatowe, nuty drzewne i mech dębowy.

Aldehydy Nuty kwiatowe Nuty drzewne Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Diamella by Yves Rocher.

Diamella Recenzje Perfum

Diamella by Yves Rocher 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Diamella, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Diamella, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Diamella marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Diamella marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Givenchy Amarige D'Amour Bond No 9 Bryant Park Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Printemps Christian Dior Dior Dior Hermes Doblis Demeter Fragrance Cosmopolitan Coctail Keiko Mecheri Iris Pourpre CB I Hate Perfume To See A Flower Laura Ashley L'Eau Arno Sorel Mitsy Basile Basile Jean Patou Cocktail