Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Comme une Evidence Le Parfum Yves Rocher dla kobiet

Comme une Evidence Le Parfum Yves Rocher dla kobiet

ozonowy
Comme une Evidence Le Parfum Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Comme une Evidence Le Parfum Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Comme une Evidence Le Parfum Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Comme une Evidence Le Parfum Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Comme une Evidence Le Parfum Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia

Comme une Evidence Le Parfum marki Yves Rocher to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Comme une Evidence Le Parfum został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są ambra, liść fiołka i gałka muszkatołowa; nutami serca są jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są paczula, piżmo, mech dębowy, nuty drzewne i pralina.

Ambra Liść fiołka Gałka muszkatołowa

Jaśmin Konwalia Róża

Paczula Piżmo Mech dębowy Nuty drzewne Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Comme une Evidence Le Parfum by Yves Rocher.

Comme une Evidence Le Parfum Recenzje Perfum

jagoda5706
jagoda5706

Nie będę ukrywać , że do zakupu perfum zachęcił mnie wygląd flakonika , taki uroczy z pompką. Po próbie na nadgarstku postanowiłam pochylić się również nad zapachem bo mnie zaintrygował. Szypr może nie dokladnie w stylu jaki preferuję (Cabochard) spokojny , wyważony , szykowny i elegancki. Zapach wydał mi się taki czytelny , nieskomplikowany . Chociaż w składzie wiele nut to dla mnie to trio paczula , jaśmnin i fiołek , trio udane i zgrane. Generalnie zapach podoba mi się , jest dość uniwesalny, stosowny na różne okazje również do codziennego użycia , chyba nikogo nie odrzuci , nie jest przesadnie mocny ani mdlący . Jedyne chyba poważniejsze zastrzeżenuie to trwałość , niestety kiepska przynajmiej w moim przypadku . Myślę , że spodoba się młodym kobietom , może nawet dziewczynom.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Comme une Evidence Le Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Comme une Evidence Le Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Comme une Evidence Le Parfum marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Comme une Evidence Le Parfum marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Rose Oud Guerlain Shalimar Parfum Initial Yves Rocher So Elixir Eau de Parfum Chanel Allure eau de parfum Chanel Chanel No 5 L'Eau Yves Rocher Quelques Notes d’Amour Bottega Veneta Bottega Veneta Jil Sander Simply Jil Sander Yves Rocher Moment de Bonheur Guerlain Shalimar Yves Saint Laurent Belle d`Opium Thierry Mugler Alien Essence Absolue Yves Rocher Tendre Jasmin Diesel Fuel For Life Femme Agent Provocateur L'Agent Balenciaga Florabotanica Yves Rocher Comme une Evidence Estée Lauder Sensuous Thierry Mugler Womanity Alaia Paris Alaïa Eau de Parfum Blanche