Marki » T-Z » drzewno - przyprawowe « Grupy

Comme une Evidence Homme Yves Rocher dla mężczyzn

Comme une Evidence Homme Yves Rocher dla mężczyzn

Comme une Evidence Homme marki Yves Rocher to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Comme une Evidence Homme został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Antoine Maisondieu. Nutami głowy są cyprys, mandarynka i bergamotka; nutami serca są paczula, drzewo gwajakowe i cedr; nutami bazy są gałka muszkatołowa, pieprz, róża i kardamon.

Cyprys Mandarynka Bergamotka

Paczula Drzewo gwajakowe Cedr

Gałka muszkatołowa Pieprz Róża Kardamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Comme une Evidence Homme by Yves Rocher.

Deep Woods
M7 Fresh

Comme une Evidence Homme Recenzje Perfum

Savanoja
Savanoja

Gdy podsunęłam swojemu mężczyźnie pod nos próbkę ten ze zdziwieniem zapytał: czy to jest zapach męski? Początkowo nie rozumiałam jego zdziwienia i dopiero po dłuższym zastanowieniu dotarło do mnie, że niektórzy mężczyźni boją się przypraw korzennych w swoich perfumach bo odbierają je jako mało męskie i nie chcą pachnieć bardziej "kolorowo" niż ich kobieta.
To piękna, ciepła i tętniąca przyprawami i świeżym drewnem kompozycja. Świetnie zbilansowana i moim zdaniem bardzo męska i elegancka a zarazem seksowna. Otwarcie jest orzeźwiające i mocno świdrujące w nosie soczystą bergamotką i przyprawami połączonymi ze świeżo roztartym cyprysem. Kardamon, pieprz i gałka muszkatołowa grają pierwsze skrzypce od samego początku a z czasem tylko cichną. Niebanalna, intrygująca kompozycja dla mężczyzny z klasą, ceniącego indywidualność.

drejk
drejk

Mój zapach na cieplejszą porę roku, elegancki i uwodzicielski. Początkowo dobrze wyczuwalny jest pieprz i kardamon, później pięknie zespala się z zapachem skóry i szlachetnieje. Komfortowo się go nosi, tylko czasem o sobie przypomni pobudzony ciepłem ciała lub podmuchem wiatru. Przyjemny i bezpieczny, nie męczy otoczenia. Zebrałem nim wiele komplementów.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Comme une Evidence Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Comme une Evidence Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Comme une Evidence Homme marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Comme une Evidence Homme marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Ambre Noir Yves Rocher Hoggar Oriflame Architect Gucci Gucci pour Homme Yves Rocher Cuir Vetiver Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Christian Dior Fahrenheit Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Hermes Terre d'Hermes Azzaro Visit For Men Thierry Mugler A*Men Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Yves Rocher Comme Une Evidence Green for Men Yves Rocher Homme Nature Oriflame Sir Avebury Lalique Encre Noire Bvlgari Black Zirh Ikon Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Lalique Perles De Lalique