Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Comme une Evidence A New Day Dawns Yves Rocher dla kobiet

Comme une Evidence A New Day Dawns Yves Rocher dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

kwaśny

Comme une Evidence A New Day Dawns marki Yves Rocher to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Comme une Evidence A New Day Dawns został wydany w 2006 roku. Nutę głowy stanowi rabarbar; nutami serca są róża i konwalia; nutami bazy są paczula, mech dębowy i piżmo.

Rabarbar

Róża Konwalia

Paczula mech dębowy Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Comme une Evidence A New Day Dawns by Yves Rocher.

Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum

Comme une Evidence A New Day Dawns Recenzje Perfum

Comme une Evidence A New Day Dawns by Yves Rocher 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Comme une Evidence A New Day Dawns, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Comme une Evidence A New Day Dawns, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Comme une Evidence A New Day Dawns marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Comme une Evidence A New Day Dawns marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Kylie Minogue Darling Trussardi Donna Trussardi Sisley Eau de Campagne Mypa Madonna Nudes 1979 Kiss Avon Occur! Sean John Unforgivable Women Black Emilio Pucci Vivara Silver Edition Miller Harris Fleurs de Sel B Never Too Busy To Be Beautiful 1000 Kisses Deep Avon U by Ungaro Fever Corine de Farme Ibiza Night Oleg Cassini Black Tie