Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Comme Une Evidence Limited Edition Yves Rocher dla kobiet

ozonowy
wodny
Comme Une Evidence Limited Edition Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia

Comme Une Evidence Limited Edition marki Yves Rocher to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Comme Une Evidence Limited Edition został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są liść fiołka i kwiat albicji; nutą serca jest konwalia; nutami bazy są mech dębowy i piżmo.

Liść fiołka Kwiat albicji

Konwalia

mech dębowy Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Comme Une Evidence Limited Edition by Yves Rocher.

Comme Une Evidence Limited Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Comme Une Evidence Limited Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Comme Une Evidence Limited Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Comme Une Evidence Limited Edition marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Comme Une Evidence Limited Edition marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Jacomo Jacomo for Her Diesel Fuel For Life Femme Juliette Has A Gun Lady Vengeance Givenchy Ange ou Demon Tendre Breil Milano Breil Milano Fragrance for Woman Diesel Diesel Fuel For Life Cologne for Women Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Geranium Weil Secret De Venus Oleg Cassini Black Tie Guess Guess Original Faberlic Alatau Saffron James 'Ume