Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Collection Été Yves Rocher dla kobiet

Collection Été Yves Rocher dla kobiet

Collection Été Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Collection Été Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia

Collection Été marki Yves Rocher to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Collection Été został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i cytryna; nutą serca jest kwiat cytrusów; nutą bazy jest nuty drzewne.

Bergamotka Mandarynka Cytryna

Kwiat cytrusów

Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Collection Été by Yves Rocher.

Armani Code Turquoise for Women
Coco Mademoiselle Eau de toilette

Collection Été Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Collection Ete 2014- i to chyba byłoby na tyle.Zapach, o ile przez sekundę utrzymamy go w nozdrzach, jest przepiękny, jednak konia z rzędem temu komu się ta sztuka uda. Trzeba nosić przy sobie i non stop dopsikiwać. Ulotny, to najwłaściwsze określenie i trzyma się super blisko skóry.Wyczuwam w nim również Ylang-ylang chociaż nie jest podany w składzie.Dobry na czas przejścia na plażę, przemierzenia długości korytarza z wczasowej jadalni do pokoju itp.Bardzo ładny i poręczny flakon, tym bardziej szkoda, że zapach tak nietrwały.Mimo wszystko warto wypróbować.

gardenia
gardenia

Ależ się zdziwiłam, że Francis K. zmieszał te perfumiki...
Od dawna już szukam Coco Mademoiselle ale w wersji bez paczuli. Bardzo lubię Chanelównę, ale paczula w niej jest dla mnie alergiczki zbyt ciężka.
No i proszę, oto mam wersję bez paczuli w postaci mgiełki! Przynajmniej ja tak odbieram ten zapach: Chanelówna opuściła Paryż, wzięła lekki bagaż i jest na wakacjach u cioci w Nicei ;)
Collection Ete jest lekka, świeża i raczej słodka, ale to jest właśnie ta gładka okrąglutka wyszlifowana słodycz Chanelówny, dziewczęca, subtelna i nie mdląca.
Na wstępie czuję jakby chmurkę soku ananasowego z puszki, z której wcześniej wyjadłam krążki ananasów. Zapach jednak nie jest stricte owocowy, bo zaraz wyłania sie - równie delikatna woń drewienek, jakby skrzyneczki po ananasie...jasne nieoheblowane drewienko. Jednak obtoczone jest cały czas jakąś taką smakowitą słodyczą, aż ślinka mi leci. W dalszym przebiegu "Lata" do głosu dochodzi bergamotka tudzież suchawe nuty: mandarynki - cytrynki- limonki, nie wiem, coś cytrusowego ale absolutnie nie kwaśnego, raczej ciut cierpkiego i drapiącego, taka cytrynowość bez kwasu...Po jakimś czasie zapach robi się miękki, delikatnie kwiatowo - bergamotkowy, jest też niebywale odświeżający!
Collection Ete 2014 ujęła mnie swoją prostotą, nienachalnością i naturalnością, ale w sensie: ja nie mam aspiracji na nie wiem co, ja po prostu od razu poprawiam nastrój, odświeżam i podkreślam atuty lata: lekkość, słoneczność, wytchnienie..
Flakon ładnie pasuje do ręki i torebki (albo torby plażowej), co jest przydatne, bo psikać muszę co 2 godziny, ale wiadomo, za tę cenę czegóż oczekiwać innego..
Ja polecam!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Collection Été, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Collection Été, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Collection Été marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Collection Été marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Naturelle Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Madonna Truth or Dare by Madonna Naked Oriflame M by Marcel Marongiu Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Yves Rocher So Elixir Bois Sensuel Lalique Amethyst Yves Rocher Neonatura Cocoon Yves Rocher Vanille Noire Yves Rocher Rose Oud Elizabeth Arden Green Tea Yves Rocher Poire Caramel Yves Rocher Voile d'Ambre Madonna Truth or Dare Avon Far Away Exotic Calvin Klein Obsession Yves Rocher Cerisier en Fleurs Estée Lauder Sensuous Noir Avon Treselle Thierry Mugler Angel Eau de Toilette