Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Clea Yves Rocher dla kobiet

Clea Yves Rocher dla kobiet

Clea Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Clea Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Clea Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia

Clea marki Yves Rocher to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Clea został wydany w 1981 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, drzewo sandałowe, gardenia, paczula, wanilia, jaśmin, wetyweria, ylang-ylang, konwalia i róża.

Ambra Drzewo sandałowe Gardenia Paczula Wanilia Jaśmin Wetyweria Ylang-ylang Konwalia Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Clea by Yves Rocher.

Clea Recenzje Perfum

Roma
Roma

Clea to goraca, orientalna mieszanka wanilii i ambry. W tle pobrzmiewaja kwiaty, szczegolnie czuje gardenie i ylang-ylang. Jest mocna, zywiczna, slodko - ostra. Czuje tez miod.
W ogole, podoba mi sie coraz bardziej, cudna woda, niespotykana.
Sexy, rzecz jasna, to oczywiste, z takimi nutami.
Bardzo dobrze sie w niej czuje:-)
Mam 15 ml, dostalam flakonik w prezencie od przemilej sprzedawczyni z allegro, pani Ewy:-)
Marka Yves Rocher robi od zawsze wspaniale perfumy, oby tylko nie zaprzestala produkowania pieknej Cleo.
To wyjatkowy zapach, chociaz dosc ostry, niedzisiejszy, w dobrym sensie, niepopularny; jest w stylu pachnidel z lat osiemdziesiatych: wyrazisty, piekny, seksowny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Clea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Clea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Clea marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Clea marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Shalimar Agent Provocateur L'Agent Molinard Habanita Tom Ford Black Orchid Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Yves Saint Laurent Opium Givenchy Organza Guerlain Mitsouko Eau de Toilette Christian Dior Poison Jil Sander Sun Leonard Balahe Pierre Balmain Ivoire de Balmain Atelier Cologne Rose Anonyme Dita Von Teese Erotique Cacharel LouLou Yves Rocher Voile d'Ambre Nina Ricci L'Air du Temps Tom Ford Sahara Noir Chanel Chanel No 19 Eau de Parfum Serge Lutens Feminite du Bois