Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Clea Yves Rocher dla kobiet

Clea Yves Rocher dla kobiet

Clea Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Clea Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Clea Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia

Clea marki Yves Rocher to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Clea został wydany w 1981 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, drzewo sandałowe, gardenia, paczula, wanilia, jaśmin, wetyweria, ylang-ylang, konwalia i róża.

Ambra Drzewo sandałowe Gardenia Paczula Wanilia Jaśmin Wetyweria Ylang-ylang Konwalia Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Clea by Yves Rocher.

Clea Recenzje Perfum

Savanoja
Savanoja

Bardzo klasyczne, miękkie, przypominają mi Chanel 5, tylko są mniej "zwierzęce".
To drzewo sandałowe zatopione w bursztynie, rozdmuchane aldehydami, okraszone zmysłowym jaśminem i odrobiną wanilii. Róży dosłownie kropelka, reszty kwiecia nie potrafię wyłowić. Całość już retro, ale jeśli ktoś ceni kobiecą klasykę - powinien poznać.
Nie są to perfumy głośne, wręcz przeciwnie, są stonowane, intymne, bardzo komfortowe, aczkolwiek parametry użytkowe są w sam raz. Wytrzymują wiele godzin przy stonowanej, ale dobrze wyczuwalnej projekcji.
Ja wybieram je często na wieczór, zimną porą roku są idealne, ale używałam też i latem (byle po zachodzie słońca, bo tak je widzę).

Mały edit, bo jednak za dnia noszą się równie pięknie :) Przetrwały całą noc, a rano miałam tylko jedną myśl w głowie... dopsikać ;)

Roma
Roma

Clea to orientalna mieszanka wanilii i ambry. W tle pobrzmiewają kwiaty, szczególnie czuję gardenię i ylang-ylang. Mocna, żywiczna, słodko - ostra. Czuję również miód.
Podoba mi się coraz bardziej.
Sexy, rzecz jasna - to oczywiste, z takimi nutami. Bardzo dobrze się w niej czuje:-)
Mam 15 ml, dostałam flakonik w prezencie :-)
Ciekawy zapach, chociaż dość ostry... niedzisiejszy - w dobrym sensie, niepopularny; jest w stylu pachnideł z lat osiemdziesiątych: wyrazisty, seksowny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Clea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Clea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Clea marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Clea marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Shalimar Agent Provocateur L'Agent Molinard Habanita Tom Ford Black Orchid Tom Ford Sahara Noir Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Yves Saint Laurent Opium Christian Dior Poison Guerlain Mitsouko Eau de Toilette Givenchy Organza Jil Sander Sun Leonard Balahe Pierre Balmain Ivoire de Balmain Atelier Cologne Rose Anonyme Cacharel LouLou Dita Von Teese Erotique Yves Rocher Voile d'Ambre Nina Ricci L'Air du Temps Chanel Chanel No 19 Eau de Parfum Serge Lutens Feminite du Bois