Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Cerisier en Fleurs Yves Rocher dla kobiet

Cerisier en Fleurs Yves Rocher dla kobiet

migdałowy
Cerisier en Fleurs Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Cerisier en Fleurs Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Cerisier en Fleurs Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Cerisier en Fleurs Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia

Cerisier en Fleurs marki Yves Rocher to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Cerisier en Fleurs został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Nutami głowy są nuty zielone i zielona mandarynka; nutami serca są kwiat wiśni i migdał; nutami bazy są paczula i piżmo.

Nuty zielone Zielona mandarynka

Kwiat wiśni Migdał

Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cerisier en Fleurs by Yves Rocher.

Heavenly Blossom
Cherry Blossom
Japanese Cherry Blossom Eau de Toilette

Cerisier en Fleurs Recenzje Perfum

Arsenicum
Arsenicum

Świetne perfumy, bardzo naturalne i minimalistyczne. Doskonałe na wiosnę, ośmielę się powiedzieć, że to wiosenny "must have" dla kobiet. Cerisier en Fleurs są zwiewne i lekkie, delikatne, a pod względem kompozycji bardzo przemyślane. Nie uświadczymy tutaj żadnej ewolucji, zapach jest kwiatowy od początku, do końca. To pierwszy, tak dosłowny kwiat wiśni - jestem oczarowany. Dzięki tej kompozycji dystans między mną a Kurkdjianem zmniejsza się - mam nadzieję, że kiedyś uda mi się w pełni docenić klasyczny styl tego twórcy, który daje o sobie znać również tutaj. Krótko - ale sam zapach również "krótki" i bardzo prosty, a przy tym świetny. To jedna z najlepszych, kwiatowych pozycji, jakie znam - gorąco polecam!
Jednym zdaniem: kwiat wiśni w migdałowej otoczce.

Trzy godziny trwałości.

Mira Bai
Mira Bai

Zapach czysty, jasny, bardzo dziewczęcy. Nie wyczuwam piżma czy paczuli. Idealnie pasuje na wiosnę. Jest przyjemny dla nosa i dla otoczenia. Nastraja optymizmem. Nie rozwija się i jedna nuta trwa do końca, nie przeszkadza mi to, bo kwiat wiśni i wszelkie kwiaty drzew od dawna pociągają mnie w zapachach. Wiśnia jest trwała, czuję ją na sobie od rana do wieczora, może dlatego,iż atomizer psika sporo. Nie żal mi jednak, bo 100 ml to dość duża pojemność i nawet cudowna wisienka może szybko spowszednieć.

behemotkot
behemotkot

Zakupiłam wczoraj, trochę z rozpędu. Cena 59 zł. Zapach ładny, kwiatowy. Wyczuwalna cierpkość od razu po psiuknięciu. Taka ścięta świeża trawa...i bez. I byłoby świetnie, gdyby nie fakt, że zapach utrzymuje się bardzo krótko na ciele...mam wrażenie, że policzalne to będzie w minutach. I to bym mogła jeszcze (ewentualnie)przeboleć, nie mogę natomiast tego, że na ubraniach nie ma go również w tempie ekspresowym. Zapach jest bardzo delikatny od samego początku...przyjemny, ale co z tego. 100 ml skończy się bardzo szybko...szkoda...bardzo szkoda.

Cerisier en Fleurs by Yves Rocher 3.97 out of 5 based on 35 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Cerisier en Fleurs, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Cerisier en Fleurs, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cerisier en Fleurs marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cerisier en Fleurs marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Moment de Bonheur Yves Rocher Naturelle Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Yves Rocher Lilas Mauve Yves Rocher Vanille Noire Yves Rocher Rose Fraiche Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Yves Rocher Agrumes en Fleurs Yves Rocher So Elixir Moschino Cheap & Chic I Love Love Lanvin Eclat d’Arpège Calvin Klein Truth Giorgio Armani Emporio Armani Lei Yves Rocher Voile d'Ambre Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Montale Intense Cafe Prada Prada Candy Agent Provocateur L'Agent Yves Saint Laurent Baby Doll Nina Ricci Premier jour