Marki » T-Z » « Grupy

Cerise Bigarreau Yves Rocher dla kobiet

wiśniowy
migdałowy
orzechowy
Cerise Bigarreau Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Cerise Bigarreau Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia Cerise Bigarreau Yves Rocher dla kobiet Zdjęcia

Cerise Bigarreau marki Yves Rocher to perfumy dla kobiet. Cerise Bigarreau został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wiśnia.

Wiśnia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cerise Bigarreau by Yves Rocher.

Cerise Bigarreau Recenzje Perfum

Tam
Tam

To chyba przesada. Prysnąć w perfumerii i nie czuć za jej drzwiami? Były wisienko/czeresienki i podziały się gdzieś za minut kilka. Żart.

Ala_9
Ala_9

Wiśnia w wydaniu Yyves Rocher kojarzy mi się z .... czereśnią:) Czereśnie są bez porównania słodsze od wiśni i raczej taki jest właśnie ten zapach: słodki. Słodka wiśnia. Brakuje może tej odrobiny cierpkości? Trudno właściwie analizować tę edt, bo zapach bardzo szybko wietrzeje, już po chwili od aplikacji nie ma po nim prawie żadnego śladu. Szkoda.
Butelka prosta, typowa dla zapachów z tej serii, kolor wody ładnie czerwony. Mam pojemność 20 ml i najzupełniej wystarczy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Cerise Bigarreau, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Cerise Bigarreau, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cerise Bigarreau marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cerise Bigarreau marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Fruits de Noel Orange & Chocolat Serge Lutens Cuir Mauresque Demeter Fragrance Mulled Cider Demeter Fragrance Oud Oriflame Chiffon Oriflame Puressence by Ecobeauty Yves Rocher Eryo Avon Far Away Exotic Ralph Lauren Ralph Hot Lolita Lempicka Elle L'aime Lolita Lempicka Si Lolita Oriflame Amethyst Fatale Yves Rocher Hoggar Tom Ford Velvet Orchid Guerlain Eau de Shalimar Yves Rocher So Elixir Eau de Toilette Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Avon Tomorrow Oriflame M by Marcel Marongiu