Marki » T-Z » cytrusowe « Grupy

Cap Nature Pamplemousse Yves Rocher dla kobiet

Cap Nature Pamplemousse Yves Rocher dla kobiet

Miałem: 2

Cap Nature Pamplemousse marki Yves Rocher to cytrusowe perfumy dla kobiet. Cap Nature Pamplemousse został wydany w 1995 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak grejpfrut.

Grejpfrut

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cap Nature Pamplemousse by Yves Rocher.

Cap Nature Pamplemousse Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Cap Nature Pamplemousse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Cap Nature Pamplemousse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cap Nature Pamplemousse marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cap Nature Pamplemousse marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Lancome O de Lancome Davidoff Cool Water Woman Summer Fizz Paco Rabanne Paco Energy Victoria`s Secret Very Sexy for Him 2 Bath and Body Works Pink Grapefruit Emilio Pucci Sabbia 167 Jo Malone Grapefruit Boadicea the Victorious Refreshing Penhaligon`s Eau de Cologne Love & Toast Mandarin Tea Detaille Cherubin Le Labo Orange Discrete