Marki » T-Z » orientalno - waniliowe « Grupy

Miałem: 2 Chcę: 2

kokosowy
tropikalny
mleczny

Cap Nature Noix de Coco marki Yves Rocher to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Cap Nature Noix de Coco został wydany w 1995 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia i kokos.

Wanilia Kokos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cap Nature Noix de Coco by Yves Rocher.

Noix de Coco de Malaisie

Cap Nature Noix de Coco Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Cap Nature Noix de Coco, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Cap Nature Noix de Coco, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cap Nature Noix de Coco marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cap Nature Noix de Coco marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Comptoir Sud Pacifique Vanille Amande Serge Lutens Louve Coppeneur Eau de Cacao L`Erbolario Vaniglia e Zenzero Coty Vanilla Musk Honore des Pres Vamp à NY Laurence Dumont Creme Brulee I Profumi di Firenze Talco Delicato Black Phoenix Alchemy Lab Mme. Moriarty Misfortune Teller Ulric de Varens Lily Prune Lily Gold Galimard Canaica Huitieme Art Parfums Sucre d`Ebene