Marki » T-Z » orientalno - waniliowe « Grupy

Cap Nature Feeries Lactees Yves Rocher dla kobiet

mleczny
kokosowy
tropikalny

Cap Nature Feeries Lactees marki Yves Rocher to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Cap Nature Feeries Lactees został wydany w 1995 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, kokos i mleko.

Wanilia Kokos Mleko

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cap Nature Feeries Lactees by Yves Rocher.

Cap Nature Feeries Lactees Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Cap Nature Feeries Lactees, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Cap Nature Feeries Lactees, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cap Nature Feeries Lactees marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cap Nature Feeries Lactees marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Comptoir Sud Pacifique Vanille Cannelle Lolita Lempicka L`eau d`Minuit 2007  Fleur de Minuit Lollia Wish Coty Vanilla Fields Coty Vanilla Musk Neil Morris Intimate Vanilla Henri Bendel Wild Fig Des Filles a la Vanille Vanilla Girls Anna Dello Russo The Scent of Anna Dello Russo Black Phoenix Alchemy Lab Love Me Jeanne Arthes Cassandra Blanc