Marki » T-Z » drzewno - przyprawowe « Grupy

Bois de Gaïac et Genièvre Yves Rocher dla mężczyzn

Bois de Gaïac et Genièvre Yves Rocher dla mężczyzn

Mam: 3 Chcę: 2

Bois de Gaïac et Genièvre Yves Rocher dla mężczyzn Zdjęcia

Bois de Gaïac et Genièvre marki Yves Rocher to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Bois de Gaïac et Genièvre został wydany w 2015 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo gwajakowe, jałowiec i kardamon.

Drzewo gwajakowe Jałowiec Kardamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bois de Gaïac et Genièvre by Yves Rocher.

Eau de Cologne Hermes
Eau de Rochas Homme

Bois de Gaïac et Genièvre Recenzje Perfum

Bois de Gaïac et Genièvre by Yves Rocher 4.33 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Bois de Gaïac et Genièvre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Bois de Gaïac et Genièvre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bois de Gaïac et Genièvre marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bois de Gaïac et Genièvre marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Al-Rehab Abeer Al Sharq Roccobarocco Gold Jeans Cologne Azzaro Acteur Montale Aoud Lime Floris Santal Otto Kern Spring Edition Man Jovan Woman Lancetti Suspense Mazzolari Patchouli Diane von Furstenberg D Esteban Bois Plume Smell Bent Lucy Fur