Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Bois de Cèdre et Citron Vert Yves Rocher dla mężczyzn

Bois de Cèdre et Citron Vert Yves Rocher dla mężczyzn

Bois de Cèdre et Citron Vert Yves Rocher dla mężczyzn Zdjęcia

Bois de Cèdre et Citron Vert marki Yves Rocher to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Bois de Cèdre et Citron Vert został wydany w 2015 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr, lima i mięta.

Cedr Lima Mięta

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bois de Cèdre et Citron Vert by Yves Rocher.

Homme Nature

Bois de Cèdre et Citron Vert Recenzje Perfum

lucky
lucky

cedr, lima i mięta - no na pewno będzie przyjemnie, letnio i bezpiecznie - i jest. Pierwszy zakupił tata, a ja teraz czyli po ponad roku dla siebie, no i pachnę jak własny ojciec, urokliwe to :) Z poniższej recenzji niesamowicie spodobały mi sie określenia jaskrawa zieloność i slalom trzech nut - podpisuje sie pod tym rekami i nogami. Zapach na cieple dni "z dystansem" do świata i dla sentymentu. Czesto uzywam zapachów męskich wiec czuje sie w nim dobrze, nie moge powiedziec zeby cos zgrzytalo w połaczeniu mojej kobiecosci z taka wonią, ale mój facet wyczuwa kolońskość i "o de szambo" ale nic na to nie poradze ze ma inny gust :)

Anna Mada
Anna Mada

Testowałam na swojej skórze, więc odczucie będzie bardzo subiektywne. I na gorąco.

Pierwsze wrażenie mocne uderzenie czegoś bardzo świeżego, nie do końca określonego. Zapachniało jednocześnie limetką i wiciokrzewem (którego tam przecież nie ma)Po chwili przedarło się cedrowe drzewo, mocno i zarazem łagodnie otulając jaskrawą zieloność początku i niemal w tym samym momencie pojawiła się znowu ostrzejsza, krystalicznie chłodna woń - była to mięta. Te trzy zapachy - limetka(dla mnie pachnąca ciągle bardziej jak kwiat niż owoc), mięta i cedr nieustannie się tu przeplatają. Czuć miękką bazę cedru (miękką w porównaniu z pozostałymi okrzykami radości miętowej i limetkowej), ale właściwie jest to nieustanny slalom wszystkich trzech nut. Trudno określić gdzie kończy się jedna a zaczyna druga. Bardzo udana, klasyczna kompozycja, ale jeśli jest nawet cokolwiek vintage to jest to vintage w nowym duchu. Kolońskość lekko łamana zapachem skóry i cedrowego dymu

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Bois de Cèdre et Citron Vert, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Bois de Cèdre et Citron Vert, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bois de Cèdre et Citron Vert marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bois de Cèdre et Citron Vert marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein CK One Ralph Lauren Romance Yves Rocher Lilas Mauve Viktor&Rolf Spicebomb Versace Versace Man Eau Fraiche Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Guerlain Teazzurra Halle Berry Halle Yves Rocher Mure Sauvage Hermes Un Jardin Sur Le Toit Givenchy Hot Couture Yves Rocher Naturelle Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Chanel Bleu de Chanel Yves Rocher Moment de Bonheur Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Hugo Boss Boss Bottled Tom Ford Mandarino di Amalfi Dolce&Gabbana Light Blue pour Homme Versace Versense