Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Bois de Cèdre et Citron Vert Yves Rocher dla mężczyzn

Bois de Cèdre et Citron Vert Yves Rocher dla mężczyzn

Bois de Cèdre et Citron Vert Yves Rocher dla mężczyzn Zdjęcia

Bois de Cèdre et Citron Vert marki Yves Rocher to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Bois de Cèdre et Citron Vert został wydany w 2015 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr, lima i mięta.

Cedr Lima Mięta

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bois de Cèdre et Citron Vert by Yves Rocher.

Homme Nature

Bois de Cèdre et Citron Vert Recenzje Perfum

Anna Mada
Anna Mada

Testowałam na swojej skórze, więc odczucie będzie bardzo subiektywne. I na gorąco.

Pierwsze wrażenie mocne uderzenie czegoś bardzo świeżego, nie do końca określonego. Zapachniało jednocześnie limetką i wiciokrzewem (którego tam przecież nie ma)Po chwili przedarło się cedrowe drzewo, mocno i zarazem łagodnie otulając jaskrawą zieloność początku i niemal w tym samym momencie pojawiła się znowu ostrzejsza, krystalicznie chłodna woń - była to mięta. Te trzy zapachy - limetka(dla mnie pachnąca ciągle bardziej jak kwiat niż owoc), mięta i cedr nieustannie się tu przeplatają. Czuć miękką bazę cedru (miękką w porównaniu z pozostałymi okrzykami radości miętowej i limetkowej), ale właściwie jest to nieustanny slalom wszystkich trzech nut. Trudno określić gdzie kończy się jedna a zaczyna druga. Bardzo udana, klasyczna kompozycja, ale jeśli jest nawet cokolwiek vintage to jest to vintage w nowym duchu. Kolońskość lekko łamana zapachem skóry i cedrowego dymu

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Bois de Cèdre et Citron Vert, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Bois de Cèdre et Citron Vert, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bois de Cèdre et Citron Vert marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bois de Cèdre et Citron Vert marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Lilas Mauve Versace Versace Man Eau Fraiche Calvin Klein CK One Hermes Un Jardin Sur Le Toit Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Chanel Bleu de Chanel Tom Ford Mandarino di Amalfi Dolce&Gabbana Light Blue pour Homme Guerlain Teazzurra Yves Rocher Fraicheur Vegetale Verveine Chanel Cristalle Eau de Toilette Hermes Le Jardin de Monsieur Li Jimmy Choo Jimmy Choo Exotic (2016) Zara Zara Woman Star Jasmine & Candy Jennifer Lopez Glowing Lush Dirty Weil Chunga Cafe Parfums Cafe Intenso Yves Rocher Chevrefeuille Yves Rocher Rose Ispahan