Marki » T-Z » orientalno - przyprawowe « Grupy

Aztek Yves Rocher dla mężczyzn

Aztek Yves Rocher dla mężczyzn

Aztek Yves Rocher dla mężczyzn Zdjęcia

Aztek marki Yves Rocher to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Aztek został wydany w 1993 roku. Nutami głowy są lawenda, dzięgiel, bergamotka i estragon; nutami serca są goździk (przyprawa), róża, kminek i pieprz; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka i wanilia.

Lawenda Dzięgiel Bergamotka Estragon

Goździk (przyprawa) Róża Kminek Pieprz

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aztek by Yves Rocher.

Aztek Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Aztek, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Aztek, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aztek marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aztek marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Serge Lutens Rousse Comme des Garcons 8 88 Satellite Padparadscha L`Artisan Parfumeur Poivre Piquant Perfumer`s Workshop Samba Heat Women biehl parfumkunstwerke al02 Washington Tremlett Clove Absolute DSH Perfumes Jitterbug DSH Perfumes Kohl Gris Diptyque Eau Duelle Smell Bent Desperado Byredo Accord Oud