Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Antartic Yves Rocher dla mężczyzn

Antartic Yves Rocher dla mężczyzn

Antartic marki Yves Rocher to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Antartic został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są grejpfrut i mandarynka; nutami serca są lawenda, gałka muszkatołowa i goździk (przyprawa); nutą bazy jest paczula.

Grejpfrut Mandarynka

Lawenda Gałka muszkatołowa Goździk (przyprawa)

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Antartic by Yves Rocher.

Antartic Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Antartic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Antartic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Antartic marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Antartic marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Sonia Rykiel L'Eau de Sonia Rykiel Bond No 9 Little Italy Clean Clean Man Joop! Joop! Go Hot Summer 2008 Nicolai Parfumeur Createur Cologne Cedrat Cattier Eau du Verger Giorgio Armani Armani Prive Oranger Alhambra Ormonde Jayne Zizan Gendarme Gendarme Green Davidoff Davidoff Cool Water Men Ice Fresh Melange Perfume Melange Solid Perfume Green & Citrus Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Matin