Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Antartic Yves Rocher dla mężczyzn

Antartic Yves Rocher dla mężczyzn

Antartic marki Yves Rocher to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Antartic został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są grejpfrut i mandarynka; nutami serca są lawenda, gałka muszkatołowa i goździk (przyprawa); nutą bazy jest paczula.

Grejpfrut Mandarynka

Lawenda Gałka muszkatołowa Goździk (przyprawa)

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Antartic by Yves Rocher.

Antartic Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Antartic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Antartic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Antartic marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Antartic marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre Bergamotto Marino Christian Dior Eau Sauvage Cerruti Image Woman Davidoff Echo Summer Fizz Air-Val International The Simpsons Leonard Eau Fraiche de Leonard Acqua di Genova Acqua di Genova, Colonia Classica John Varvatos Artisan O Boticario Nativa Spa  Petitgrain + Cedar Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 2 DSH Perfumes Menthe Moderne En Voyage Perfumes Havane pour Homme