Marki » T-Z » drzewno - aromatyczne « Grupy

Altika Yves Rocher dla mężczyzn

Altika Yves Rocher dla mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 1

Altika marki Yves Rocher to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Altika został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annick Menardo. nutą serca jest mięta; nutą bazy jest cedr virginia.

Mięta

Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Altika by Yves Rocher.

Altika Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yves Rocher Altika, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yves Rocher Altika, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Altika marki Yves Rocher. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Altika marki Yves Rocher reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Bvlgari Bvlgari Extreme Donna Karan DKNY Be Delicious Men Escada Escada Moon Sparkle pour Homme Estée Lauder Pleasures Intense for Men Dana Navy for Men Il Profvmo Touaregh S.T. Dupont Essence Pure Pour Homme Mark Buxton Black Angel Davidoff Adventure Amazonia Maitre Parfumeur et Gantier Centaure Guerlain Guerlain Homme Intense D.S. & Durga Foxhunt