Marki » T-Z » aromatyczno - zielone « Grupy

Sacre du Printemps Ys-Uzac dla kobiet i mężczyzn

Sacre du Printemps Ys-Uzac dla kobiet i mężczyzn

Sacre du Printemps Ys-Uzac dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Sacre du Printemps marki Ys-Uzac to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Sacre du Printemps został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vincent Micotti. Perfumy zawierają takie składniki, jak galbanum, czarna porzeczka, wetyweria, drzewo gwajakowe i dzięgiel.

Galbanum Czarna porzeczka Wetyweria Drzewo gwajakowe Dzięgiel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sacre du Printemps by Ys-Uzac.

Sacre du Printemps Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ys-Uzac Sacre du Printemps, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ys-Uzac Sacre du Printemps, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sacre du Printemps marki Ys-Uzac. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sacre du Printemps marki Ys-Uzac reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Chaumet Chaumet Homme L`Artisan Parfumeur L'Eau de L'Artisan Alfred Dunhill Desire Blue Airness Power Instinct Molinard Les Fleurs de Provance: Fleur de Figuer Opus Oils Absintheo M∙A∙C Creations Greenify Hugo Boss Hugo by Karim Rashid Adidas Adidas Woman Fitness Fresh Aftelier Trevert Truefitt & Hill Grafton