Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Zuma Yosh dla kobiet i mężczyzn

Zuma Yosh dla kobiet i mężczyzn

kokosowy

Zuma marki Yosh to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Zuma został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kokos, jaśmin, drzewo sandałowe, nuty kwiatów egzotycznych i egzotyczne drzewa.

Kokos Jaśmin Drzewo sandałowe Nuty kwiatów egzotycznych Egzotyczne drzewa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zuma by Yosh.

Zuma Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yosh Zuma, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yosh Zuma, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zuma marki Yosh. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zuma marki Yosh reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Monotheme Fine Fragrances Venezia White Tea Bond No 9 The Scent Of Peace Christian Dior Dior Me, Dior Me Not Borsalino Borsalino Pour Elle Tocca Stella Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speciale 2008 Tova Beverly Hills Tova Signature Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft No 1 Edelweiss Kristel Saint Martin Parfum D'Or Bond No 9 Washington Square Kenzo Once Upon a Time pour Femme Lulu Beauty Starlet