Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Zuma Yosh dla kobiet i mężczyzn

Zuma Yosh dla kobiet i mężczyzn

kokosowy
tropikalny

Zuma marki Yosh to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Zuma został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kokos, jaśmin, drzewo sandałowe, nuty kwiatów egzotycznych i egzotyczne drzewa.

Kokos Jaśmin Drzewo sandałowe Nuty kwiatów egzotycznych Egzotyczne drzewa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zuma by Yosh.

Zuma Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yosh Zuma, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yosh Zuma, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zuma marki Yosh. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zuma marki Yosh reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Giorgio Armani Emporio Armani White For Her Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Glimmer Strange Invisible Perfumes Musc Botanique Nina Ricci Premier Jour Soleil Lolita Lempicka L`Eau de Minuit Edition 2008 Guerlain Guerlain L`Instant Magic Elixir Lorenzo Villoresi Musk Guepard Espiegle Rasasi Abeer Barbara Orbison Pretty Woman O Boticario Floratta Sapphire Segreti di Lucca Luludi - Fiori Nomadi