Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Winter Rose Yosh dla kobiet

Winter Rose Yosh dla kobiet

Winter Rose Yosh dla kobiet Zdjęcia Winter Rose Yosh dla kobiet Zdjęcia Winter Rose Yosh dla kobiet Zdjęcia Winter Rose Yosh dla kobiet Zdjęcia Winter Rose Yosh dla kobiet Zdjęcia Winter Rose Yosh dla kobiet Zdjęcia

Winter Rose marki Yosh to kwiatowe perfumy dla kobiet. Winter Rose został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Yosh Han. Perfumy zawierają takie składniki, jak esencja różana i kardamon.

Esencja różana Kardamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Winter Rose by Yosh.

Winter Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yosh Winter Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yosh Winter Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Winter Rose marki Yosh. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Winter Rose marki Yosh reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

David & Victoria Beckham Intimately Beckham Antonio Puig Barbie Blue Mary Kay Belara Nasomatto Narcotic Venus Arrogance Angelique Arrogance La Perla J`Aime Les Fleurs Floris White Rose Cafe Parfums Cafe Green Perry Ellis 360° Black for Women Cinq Mondes Rituel de Kyoto Henri Bendel Gardenia & Vanilla Kesling Miss Be Bop