Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

White Flowers 1.41 Yosh dla kobiet

White Flowers 1.41 Yosh dla kobiet

tuberozowy
White Flowers 1.41 Yosh dla kobiet Zdjęcia White Flowers 1.41 Yosh dla kobiet Zdjęcia White Flowers 1.41 Yosh dla kobiet Zdjęcia White Flowers 1.41 Yosh dla kobiet Zdjęcia White Flowers 1.41 Yosh dla kobiet Zdjęcia White Flowers 1.41 Yosh dla kobiet Zdjęcia

White Flowers 1.41 marki Yosh to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Yosh Han. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża herbaciana, gardenia, fiołek, frezja, egipska tuberoza, bez, groszek pachnący, petitgrain, konwalia, jodła balsamiczna, marokańska róża, jaśmin i narcyz.

Róża herbaciana Gardenia Fiołek Frezja Egipska tuberoza Bez Groszek pachnący Petitgrain Konwalia Jodła balsamiczna Marokańska róża Jaśmin Narcyz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Flowers 1.41 by Yosh.

White Flowers 1.41 Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Tak pachnie Wiosna z obrazu T. Axentowicza pod tym samym tytułem. Szalenie kobieca, kusząca, pociągająca, zmysłowa dama, która nie wstydzi się nawet lekkiego negliżu. W jej włosach zakochał się wiatr i lubi je dotykać. Gładzi jej alabastrową skórę i piersi, a ona sama pachnie białymi kwiatami Yosh.

Ta kompozycja ma w sobie totalną kobiecość i każda kobieta tak pachnąca napewno zwróci na siebie uwagę, bo ten cudowny miks kwiatów na czele z tuberozą, gardenią i jaśminem z początku wierci w nosie, kręci się od niego w głowie. Tego kwiecia jest naprawdę dużo. To tak jakbyśmy spały na posłaniu z tych aromatycznych kwiatów. Lekka zieloność dodaje świeżości, ale nie zakłóca trzech głównych bohaterów. Żaden też inny składnik się nie pojawia co odnotowuję jako zaletę choć życzyłam sobie więcej jodły. Całość jest słodkawa, troszeczkę ostra ostrością niezwykle wonnych kwiatów.Kwiatowy zawrót głowy i pozycja obowiązkowa dla wszystkich kwiatowych maniaków. Ja dzięki tej kompozycji przekonałam się, że istnieją też kwiatowce dla mnie, bo dotychczas się ich bałam.

Izabela
Izabela

Perfumy, które nieźle potrafią w głowie namieszać ;)
Muszę przyznać, że kupiłam je w ciemno. Patrząc na skład pomyślałam, że nie mogą być złe. Mają w sobie tyle pięknych kwiatów… więc mnie wielbicielce „kwieciuchów” powinny się spodobać… tak myślałam.
I muszę przyznać, że nutę głowy przywitałam z lekkim zawałem. Gdzie podziały się kwiaty? Otwarcie to zapach balsamicznej jodły pomieszany z petitgrain. Kwiatów nie ma, ale całość jest tak kojąca i relaksująca, że zatraciłam się w tym zapachu i zapomniałam narzekać, że kwiaty gdzieś się pochowały. ;) Nawet pomyślałam, że ich nie żałuję, bo i bez nich zapach jest fantastyczny.
Po jakimś czasie kompozycja traci swój leśny klimat i powoli wyłaniają się kwiaty. Początkowo nieśmiało, jak przebiśniegi wyłaniające się spod śniegowych czap, z czasem stają się coraz bardziej zauważalne. Zapach staje się bardzo kobiecy. Jest w nim pełno pachnącego groszku, frezji i białych kwiatów. Całość jest w klimacie słodkim.
Firma Yosh tworzy perfumy w typowo japońskim stylu. Nie mają wielkiej projekcji, ale są bardzo trwałe i raczej bliskoskórne.
Ideą było pokazanie białych kwiatów w stylu japońskim (doskonale wyważonych). Tak, żeby pokazać, że kwiaty to także łodyżki i liście. Tak jak w ikebanie (sztuce układania kwiatów) potrzeba harmonii, tak samo należy w perfumach ukazać kwiaty, nie pozwalając im wybić się na pierwszy plan, zagłuszając inne nuty. W tych perfumach świetnie się to udało.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yosh White Flowers 1.41, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yosh White Flowers 1.41, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Flowers 1.41 marki Yosh. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Flowers 1.41 marki Yosh reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Shiseido Feminite du Bois L`Artisan Parfumeur Tea for Two Prada Infusion d'Iris Hermes Hermessence Ambre Narguile Hermes Voyage d'Hermes Parfum Escentric Molecules Molecule 01 Serge Lutens Feminite du Bois Diptyque Do Son The Body Shop Amber Oud Serge Lutens L’Eau Serge Lutens Kenzo Flower by Kenzo Oriental Serge Lutens Rousse Thierry Mugler Womanity Liqueurs de Parfum Serge Lutens Fille en Aiguilles Serge Lutens Gris Clair Donna Karan Black Cashmere Serge Lutens Serge Noire L`Artisan Parfumeur Dzing! Aquolina Black Sugar Lubin Idole