Marki » T-Z » aromatyczne « Grupy

U4eahh! 2.43 Yosh dla kobiet

U4eahh! 2.43 Yosh dla kobiet

wodny
ozonowy
U4eahh! 2.43 Yosh dla kobiet Zdjęcia U4eahh! 2.43 Yosh dla kobiet Zdjęcia U4eahh! 2.43 Yosh dla kobiet Zdjęcia U4eahh! 2.43 Yosh dla kobiet Zdjęcia U4eahh! 2.43 Yosh dla kobiet Zdjęcia U4eahh! 2.43 Yosh dla kobiet Zdjęcia

U4eahh! 2.43 marki Yosh to aromatyczne perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Yosh Han. Perfumy zawierają takie składniki, jak lilia wodna, ogórek, gruszka, granat i aloes.

Lilia wodna Ogórek Gruszka Granat Aloes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about U4eahh! 2.43 by Yosh.

U4eahh! 2.43 Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

U4eahh! - Euphoria.
Bardzo dosłowny wodno-owocowy zapach.
Najpierw świeży zielony ogórek, potem wodne kwiaty i soczyste owoce z dużą zawartością wody, odrobinę gorzkawe.
Polecam jedynie wiernym miłośnikom gatunku perfum wodnych / wodno-owocowych.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yosh U4eahh! 2.43, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yosh U4eahh! 2.43, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum U4eahh! 2.43 marki Yosh. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu U4eahh! 2.43 marki Yosh reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail for Women 2008 Givenchy Insense Ultramarine Blue Sky Van Heusen Van Heusen L`Erbolario Acqua di Colonia Imperiale Aubusson Aubusson Man in Blue Fred Hayman Hollywood for Men Animale Chaleur d`Animale pour Homme Acqua di Parma Blu Mediterraneo Quercia Marina Adidas Adidas Sport Fever O Boticario Thaty Black Phoenix Alchemy Lab Alana Patel Melvita Floral Water Lemon Balm