Marki » T-Z » orientalno - waniliowe « Grupy

The Heart Is Deceitful Above All Things Yosh dla kobiet i mężczyzn

The Heart Is Deceitful Above All Things Yosh dla kobiet i mężczyzn

rumowy

The Heart Is Deceitful Above All Things marki Yosh to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. The Heart Is Deceitful Above All Things został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Yosh Han. Perfumy zawierają takie składniki, jak rum, czarna figa, esencja ziemi, wanilia i cryptocarya.

Rum Czarna figa Esencja ziemi Wanilia Cryptocarya

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about The Heart Is Deceitful Above All Things by Yosh.

The Heart Is Deceitful Above All Things Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yosh The Heart Is Deceitful Above All Things, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yosh The Heart Is Deceitful Above All Things, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum The Heart Is Deceitful Above All Things marki Yosh. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu The Heart Is Deceitful Above All Things marki Yosh reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Comptoir Sud Pacifique Coco Extreme Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Eau d`Amour Ginestet Botrytis Thierry Mugler Angel Liqueur de Parfum Boadicea the Victorious Adoration Victoria`s Secret Amber Romance Demeter Fragrance Gingerbread Love & Toast Honey Coconut I Profumi di Firenze Vaniglia del Madagascar Carolina Herrera 212 VIP Carol`s Daughter Ecstasy Jeanne Arthes Cassandra Blanc