Marki » T-Z » drzewne « Grupy

Montelena Yosh dla kobiet i mężczyzn

Montelena Yosh dla kobiet i mężczyzn

winny
tropikalny

Montelena marki Yosh to drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Montelena został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty drzewne, czerwone wino, mech dębowy i owoce tropikalne.

Nuty drzewne Czerwone wino mech dębowy Owoce tropikalne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Montelena by Yosh.

Montelena Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yosh Montelena, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yosh Montelena, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Montelena marki Yosh. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Montelena marki Yosh reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Guerlain Vol de Nuit Kenneth Cole Signature Jacques Bogart Bogart CityTower Xerjoff Homme Ocean Pacific Ocean Pacific for Men Le Jardin Retrouve Eau de Sandalwood Jalaine Patchouli Maitre Parfumeur et Gantier Route du Vetiver Serge Lutens Bois et Musc Keiko Mecheri Genie des Bois Yves Rocher Cap Nature Sensations Boisees Alyssa Ashley Essence de Patchouli