Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Kismet Yosh dla kobiet

Kismet Yosh dla kobiet

żółtych kwiatów
Kismet Yosh dla kobiet Zdjęcia Kismet Yosh dla kobiet Zdjęcia Kismet Yosh dla kobiet Zdjęcia Kismet Yosh dla kobiet Zdjęcia Kismet Yosh dla kobiet Zdjęcia Kismet Yosh dla kobiet Zdjęcia

Kismet marki Yosh to kwiatowe perfumy dla kobiet. Kismet został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Yosh Han. Perfumy zawierają takie składniki, jak liść laurowy, osmantus, boronia, kadzidło, ylang-ylang, cedr, koper ogrodowy, rumianek i narcyz.

Liść laurowy Osmantus Boronia Kadzidło Ylang-ylang Cedr Koper ogrodowy Rumianek Narcyz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kismet by Yosh.

Kismet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yosh Kismet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yosh Kismet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kismet marki Yosh. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kismet marki Yosh reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Anais Anais Eau Legere CoSTUME NATIONAL Scent Gloss Oriflame Divine Annick Goutal Heure Exquise Thierry Mugler Alien Eau Luminescente Adidas Adidas Originals pour Femme Nutrimetics Ooh La La Diptyque Olene Bogner Bogner Woman No.1 biehl parfumkunstwerke hb01 Yves Rocher Fleur de Noel Limited Edition Demeter Fragrance Wet Garden