Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Angelino Yosh dla kobiet i mężczyzn

Angelino Yosh dla kobiet i mężczyzn

wodny

Angelino marki Yosh to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Angelino został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak gruszka, granat, lilia wodna, aloes, ogórek i karambola.

Gruszka Granat Lilia wodna Aloes Ogórek Karambola

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Angelino by Yosh.

Angelino Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yosh Angelino, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yosh Angelino, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Angelino marki Yosh. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Angelino marki Yosh reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Roberto Cavalli Just Cavalli Her Anna Sui Dolly Girl Bonjour L'Amour Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes Classico Avon Urban Flowers London Dorin Un Air de Paris (red) O Boticario Floratta Emotion Voluspa Pink Fatale Anthousa Fig & Vetiver Roberto Vizzari Vizzari Femme Monotheme Fine Fragrances Venezia Rio de Janeiro Passion Fruit Esme Rene Perfetto Tommy Bahama Set Sail Martinique