Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Angelino Yosh dla kobiet i mężczyzn

Angelino Yosh dla kobiet i mężczyzn

wodny

Angelino marki Yosh to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Angelino został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak gruszka, granat, lilia wodna, aloes, ogórek i karambola.

Gruszka Granat Lilia wodna Aloes Ogórek Karambola

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Angelino by Yosh.

Angelino Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yosh Angelino, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yosh Angelino, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Angelino marki Yosh. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Angelino marki Yosh reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy My Givenchy Yves Saint Laurent Elle Summer Fragrance 2008 Yves Saint Laurent Baby Doll Magic LR Carmen Electra Etienne Aigner Aigner White Woman Ineke Chemical Bonding Tartine et Chocolat Ptisenbon Lovely Cherry Pink Room Parfum No 1 Marella Ferrera Marella Ferrera Ebba Los Angeles Miss Fabienne Bath and Body Works Sweet Pea Forever Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 1 Ananas Sativa