Marki » T-Z » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Love Glam Yoppy dla kobiet

karmelowy
tropikalny
Love Glam Yoppy dla kobiet Zdjęcia Love Glam Yoppy dla kobiet Zdjęcia

Love Glam marki Yoppy to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Love Glam został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, marakuja i granat; nutami serca są morela, brzoskwinia i czarna orchidea; nutą bazy jest karmel.

Czarna porzeczka Marakuja Granat

Morela Brzoskwinia Czarna orchidea

Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love Glam by Yoppy.

Love Glam Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yoppy Love Glam, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yoppy Love Glam, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love Glam marki Yoppy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love Glam marki Yoppy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Carla Fracci Medea Lolita Lempicka Transcendant Sin Tous Touch Opus Oils Burlesque: Charm Coty Ici Yves Rocher FlowerParty April Aromatics Heart Chakra Oil Lavanila Laboratories Vanilla Passion Fruit Amway Anticipate Gres Caline Night Remy Latour Diamond Rain Des Filles a la Vanille Toi Mon Ange