Marki » T-Z » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Love Glam Yoppy dla kobiet

karmelowy
tropikalny
Love Glam Yoppy dla kobiet Zdjęcia Love Glam Yoppy dla kobiet Zdjęcia

Love Glam marki Yoppy to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Love Glam został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, marakuja i granat; nutami serca są morela, brzoskwinia i czarna orchidea; nutą bazy jest karmel.

Czarna porzeczka Marakuja Granat

Morela Brzoskwinia Czarna orchidea

Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love Glam by Yoppy.

Love Glam Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yoppy Love Glam, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yoppy Love Glam, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love Glam marki Yoppy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love Glam marki Yoppy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Lolita Lempicka Transcendant Sin Deborah Be Gourmand - Lovely Cream Oscar de la Renta Oscar Fresh Vanilla Oilily Spanish Rose Giorgio Beverly Hills Red 2 Moschino Cheap & Chic Light Clouds Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LEI Hawaiian Vanilla Voluspa Cocoa Tamarind Ulric de Varens Mini Purple Corine de Farme Witch Corn Stacked Style Como Crema En Voyage Perfumes Carmel de Ville