Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Yohji Yamamoto pour Femme Yohji Yamamoto dla kobiet

Yohji Yamamoto pour Femme Yohji Yamamoto dla kobiet

ziołowy

Yohji Yamamoto pour Femme marki Yohji Yamamoto to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Yohji Yamamoto pour Femme został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Feisthauer. Nutami głowy są kolendra, rumianek, mandarynka i kardamon; nutami serca są jaśmin i róża turecka; nutami bazy są ambra i piżmo.

Kolendra Rumianek Mandarynka Kardamon

Jaśmin Róża turecka

Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Yohji Yamamoto pour Femme by Yohji Yamamoto.

Yohji Yamamoto pour Femme Recenzje Perfum

Yohji Yamamoto pour Femme by Yohji Yamamoto 4.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yohji Yamamoto Yohji Yamamoto pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yohji Yamamoto Yohji Yamamoto pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Yohji Yamamoto pour Femme marki Yohji Yamamoto. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Yohji Yamamoto pour Femme marki Yohji Yamamoto reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cindy Crawford Joyful Naomi Campbell Paradise Passion Missoni Missoni Avon Celebre Escada Ocean Lounge Women Secret W`eau Garden Gres Pastel de Gres Paul Sebastian Casual for Men Corine de Farme High School Musical Sage Machado Garnet & Amethyst Melvita Rose - Raspberry Bath House Feeling Gorgeous