Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Yohji Yamamoto Femme Yohji Yamamoto dla kobiet

Yohji Yamamoto Femme Yohji Yamamoto dla kobiet

Yohji Yamamoto Femme Yohji Yamamoto dla kobiet Zdjęcia

Yohji Yamamoto Femme marki Yohji Yamamoto to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Yohji Yamamoto Femme został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Pescheux. Nutami głowy są gruszka, czarna porzeczka i bergamotka; nutami serca są irys, jaśmin i konwalia; nutami bazy są cedr, heliotrop, piżmo i drzewo sandałowe.

Gruszka Czarna porzeczka Bergamotka

Irys Jaśmin Konwalia

Cedr Heliotrop Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Yohji Yamamoto Femme by Yohji Yamamoto.

Yohji Yamamoto Femme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yohji Yamamoto Yohji Yamamoto Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yohji Yamamoto Yohji Yamamoto Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Yohji Yamamoto Femme marki Yohji Yamamoto. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Yohji Yamamoto Femme marki Yohji Yamamoto reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Nina Nina Ricci Les Belles de Ricci Liberte Acidulee s.Oliver s.Oliver Sport 1 Female Yves Saint Laurent Cinema Scenario d`Ete Avon Urban Flowers Roma Jean Patou Eau de Patou Gianfranco Ferre Ferré Rose Princesse Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties G Nicolai Parfumeur Createur L`Eau Mixte Esme Rene Eve's Secret MOR Cassis Noir Emanuel Ungaro Apparition Pink