Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Yohji Essential Yohji Yamamoto dla kobiet

Yohji Essential Yohji Yamamoto dla kobiet

ziołowy

Yohji Essential marki Yohji Yamamoto to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Yohji Essential został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Michel Duriez. Nutami głowy są rumianek, galbanum i grejpfrut; nutami serca są frezja, malina, ylang-ylang, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i paczula.

Rumianek Galbanum Grejpfrut

Frezja Malina Ylang-ylang Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Ambra Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Yohji Essential by Yohji Yamamoto.

Yohji Essential Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Ale piękność!
Po pierwszym wdechu (lub chyba poprawnie wydechu) Yohji Essential oczywistym jest, że to niewspółczesna kompozycja. Ma w sobie przestrzeń, słońce, wilgoć łąki o świcie, a przede wszystkim - duszę. Świetlistą!
Nie sądziłam, że kiedykolwiek poznam ten zapach.

Początek jest słoneczny, świeży, chrupki, dominują cytrusy i cierpkie labdanum. Perfumy z prędkością światła przechodzą do radosnego, malinowo-kwiatowego serca. Ale te maliny! Żadnej lepkiej słodyczy, tylko naturalna słodkawa kwaśność. Do tego róża, z tych ogrodowych, zroszonych deszczem, o jędrnych ciemnoróżowych płatkach.
Na mojej skórze właśnie tak cichnie, bez klasycznej bazy, może z odrobiną piżma.
Cudo! Esencja lata.
"Znów wędrujemy ciepłym krajem,
malachitową łąką morza. (...)"

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yohji Yamamoto Yohji Essential, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yohji Yamamoto Yohji Essential, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Yohji Essential marki Yohji Yamamoto. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Yohji Essential marki Yohji Yamamoto reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Serge Lutens Daim Blond Animale Instinct d`Animale Myrurgia Natural de Myrurgia Betty Barclay Amazing Love Balenciaga Balenciaga Paris Grossmith Hasu-no-Hana DSH Perfumes Minuit Illume Happiology Sunshower Liz Claiborne Liz Sport Taylor of London Delicate Freesia Revlon Intimate