Marki » T-Z » szyprowo - owocowe « Grupy

Yohji Yohji Yamamoto dla kobiet

Yohji Yohji Yamamoto dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 3

Yohji marki Yohji Yamamoto to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Yohji został wydany w 1996 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Kerleo. Nutami głowy są bergamotka, nuty zielone i galbanum; nutami serca są malina i jeżyna; nutami bazy są wanilia, drzewo sandałowe i piżmo.

Bergamotka Nuty zielone Galbanum

Malina Jeżyna

Wanilia Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Yohji by Yohji Yamamoto.

Yohji Recenzje Perfum

Arttemiss
Arttemiss

Spokój białych kołnierzyków

Pierwszy z perfum Yamamoto, tak przynajmniej twierdzi producent. Kierowany do dynamicznych kobiet chcących wyróżniać się z tłumu - hmmm... Chyba jednak nie bardzo, nawet w roku 1996 było by im ciężko, choć może wtedy to nawet ciężej niż dziś...

Otwarcie to nuty świeże, zielone, natury ogólnej podbite bergamotką ale dość stonowane, nie ma jadowitości, nie ma zielska, nie ma większej ilości cytrusów. Jest spokojnie. Jest niezobowiązująco świeżo. Już po chwili zaczyna wybrzmiewać galbanum, a w następnej kolejności pojawi się jeżyna. Nie dżem jeżynowy, nie koszyczek na targu - cała roślina - wraz z łodygami, z liśćmi, z owocami w różnym stadium dojrzałości. Perfumy nadal więc są wyważone, zielonkawe i spokojne. A kiedy pojawi się delikatnie dosładzająca kompozycję nienachalna wanilia, gdy ociepli je lekki sandałowiec, gdy dojdzie piżmo, ten spokój nadal nie przeminie. Nadal będzie gładko, grzecznie, w pewien sposób na kancik i bez narzucania się. Zielona świeżość przejdzie w umiarkowaną chłodną słodycz i mimo, że gdzieś tam pojawią się dalsze akcenty żywiczne i drzewne, perfumy nadal nie skręcą w kierunku bardziej ekspresyjnym czy wystawnym. Będzie jak było: elegancko i raczej cicho: grzecznie, ułożenie, z nazbyt może daleko posuniętym umiarem. Będzie spokojnie. W ostatniej fazie, fazie chłodnej wanilii też będzie grzecznie. Nic, tylko wdziać białą koszulę, ciemną spódnicę i zasiąść za blatem wysprzątanego biurka w sterylnym minimalistycznym biurze, na entym piętrze szklanego biurowca. Spokój, spokój i umiar, pracowy Zen i ohmmm! A co z dynamiką, co z wyróżnianiem się z tłumu? A to to później, jak już wróci się z pracy, zrzuci się koszulę, weźmie się prysznic i sięgnie się po jakieś inne perfumy.

Trwałość przeciętna, projekcja pomiędzy przeciętną a bliskoskórną.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yohji Yamamoto Yohji, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yohji Yamamoto Yohji, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Yohji marki Yohji Yamamoto. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Yohji marki Yohji Yamamoto reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - owocowe
Rochas Femme Rochas Lacoste Touch of Sun Nina Ricci Les Belles de Ricci Delice d`Epices Mauboussin Mauboussin Esteban Secrete Afrique Guerlain Elixir Charnel Chypre Fatal biehl parfumkunstwerke gs01 Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Dans Tes Bras In Your Arms Neil Morris Hologram Lomani AB Spirit Ulric de Varens Creation N° 09 ID Parfums Vertige