Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Yllozuria Yllozure dla kobiet

Yllozuria Yllozure dla kobiet

Yllozuria marki Yllozure to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Yllozuria został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka, piwonia, konwalia i melon; nutami serca są jaśmin i jagoda; nutami bazy są cedr virginia, drzewo sandałowe, paczula, wanilia i piżmo.

Bergamotka Piwonia Konwalia Melon

Jaśmin Jagoda

Cedr Virginia Drzewo sandałowe Paczula Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Yllozuria by Yllozure.

Yllozuria Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yllozure Yllozuria, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yllozure Yllozuria, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Yllozuria marki Yllozure. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Yllozuria marki Yllozure reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Gabriela Sabatini Private Edition Avon Today Montale Aoud Rose Petals Kate Moss Kate Michael Kors Michael Sonoma Scent Studio Opal Jesus Del Pozo On El Maison Martin Margiela (untitled) FCUK FCUK Connect Her Laura Ashley Exotic Amber Love & Toast Pomme Poivre Stendhal Elixir Noir