Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Yllozureole Yllozure dla kobiet

Yllozureole Yllozure dla kobiet

wodny
ozonowy

Yllozureole marki Yllozure to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Yllozureole został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są arbuz, liczi i liść czarnej porzeczki; nutami serca są jaśmin, piwonia i frezja; nutami bazy są ambra, wetyweria i pralina.

Arbuz Liczi Liść czarnej porzeczki

Jaśmin Piwonia Frezja

Ambra Wetyweria Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Yllozureole by Yllozure.

Yllozureole Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yllozure Yllozureole, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yllozure Yllozureole, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Yllozureole marki Yllozure. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Yllozureole marki Yllozure reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Delices Elizabeth Taylor Diamonds and Sapphires Tommy Bahama Tommy Bahama Very Cool Torrente My Torrente Keiko Mecheri Passiflora Oriflame Pop Glam Electric Yellow Accord Parfait Mirabelle & Gardenia Beaute Marketing Inc Nuzzle For Her Aftelier Fig Floris Madonna of the Almonds Oscar de la Renta Oscar Tropical Chantal Thomass Chantal Thomass Eau de Toilette