Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

Oud Khas Yas Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Oud Khas Yas Perfumes dla kobiet i mężczyzn

agarowy

Oud Khas marki Yas Perfumes to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak agar (oud).

Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oud Khas by Yas Perfumes.

Black Afgano

Oud Khas Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yas Perfumes Oud Khas, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yas Perfumes Oud Khas, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oud Khas marki Yas Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oud Khas marki Yas Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Givenchy Very Irresistible for men Cartier Le Baiser Du Dragon Hugo Boss Boss Intense Benetton Colors de Benetton Men Guerlain Habit de Metal Alexander McQueen Kingdom Limited Edition L`Artisan Parfumeur Passage d'Enfer Etro Sandalo Prada Prada Intense Estée Lauder Sensuous Noir Dorin Un Air d’Arabie Musk Smell Bent Reindeer Games