Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

White Satin Yardley dla kobiet

White Satin Yardley dla kobiet

Miałem: 1

White Satin Yardley dla kobiet Zdjęcia

White Satin marki Yardley to kwiatowe perfumy dla kobiet. White Satin został wydany w 1984 roku.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Satin by Yardley.

White Satin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yardley White Satin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yardley White Satin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Satin marki Yardley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Satin marki Yardley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Alfred Sung Sung Oriflame Giordani Gold Guy Laroche Clandestine Ellen Tracy Inspire Coty Sand & Sable Rampage Fly by Rampage Demeter Fragrance Jasmine Mistral Verbena Flower Antica Farmacista Tuberose, Hyacinth & Lily of the Valley Norma Kamali Zagara Henri Bendel Jasmine & Tuberose Molinard Iles D'Or