Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

White Satin Yardley dla kobiet

White Satin Yardley dla kobiet

Miałem: 1

White Satin Yardley dla kobiet Zdjęcia

White Satin marki Yardley to kwiatowe perfumy dla kobiet. White Satin został wydany w 1984 roku.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Satin by Yardley.

White Satin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yardley White Satin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yardley White Satin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Satin marki Yardley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Satin marki Yardley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coupon Code Fragrantica
Benetton Tribu Pupa Very Flower Orchidea Coty Sand & Sable Frederic Malle Lys Mediterranee Parfums Berdoues Violettes de Toulouse Eau de Parfum Fragonard Billet Doux Worth Dans la Nuit Jacques Fath Jacques Fath Irissime Eclectic Collections Excellence Bronnley Peony Eau Fraiche Revlon Fleurs de Jontue Lotus de Nuit Farmacia SS. Annunziata Regina