Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Sheer White Satin Yardley dla kobiet

Sheer White Satin Yardley dla kobiet

Sheer White Satin Yardley dla kobiet Zdjęcia

Sheer White Satin marki Yardley to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sheer White Satin by Yardley.

Sheer White Satin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yardley Sheer White Satin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yardley Sheer White Satin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sheer White Satin marki Yardley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sheer White Satin marki Yardley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Roberto Verino Verino Pour Homme Morgan Morgan de Toi Jil Sander Pure Intense Acqua di Portofino Donna Nina Ricci Premier Jour Soleil Sarah Horowitz Parfums Perfect Veil Burberry The Beat EDT La Prairie Life Threads Silver Tom Ford Azure Lime Kristel Saint Martin Parfum D'Or Marc Jacobs Daisy Pop Art Edition Sprezzatura 707 Dolce Amoretto