Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Sheer White Satin Yardley dla kobiet

Sheer White Satin Yardley dla kobiet

Sheer White Satin Yardley dla kobiet Zdjęcia

Sheer White Satin marki Yardley to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sheer White Satin by Yardley.

Sheer White Satin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yardley Sheer White Satin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yardley Sheer White Satin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sheer White Satin marki Yardley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sheer White Satin marki Yardley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Michael Kors Michael Kors Prada No1 Iris Lolita Lempicka L`Eau de Minuit Edition 2008 Ramon Molvizar Precious Victoria`s Secret Silk Mandarin Santal Ella Mikao Yujin Feroce Tom Ford White Musk Collection Musk Pure Neotantric Manic Love for Her Antonia`s Flowers Tiempe Passate Vera Wang Vera Wang Anniversary Brut Parfums Prestige Imperial Borsari Bouquet di Violette