Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Royal English Daisy Yardley dla kobiet

Royal English Daisy Yardley dla kobiet

Royal English Daisy Yardley dla kobiet Zdjęcia

Royal English Daisy marki Yardley to kwiatowe perfumy dla kobiet. Royal English Daisy został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są zielone jabłko i zielone liście; nutami serca są hiacynt i biała róża; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Zielone jabłko Zielone liście

Hiacynt Biała róża

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Royal English Daisy by Yardley.

Royal English Daisy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yardley Royal English Daisy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yardley Royal English Daisy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Royal English Daisy marki Yardley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Royal English Daisy marki Yardley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Pure Poison Paco Rabanne XS Pour Elle Liz Claiborne Bora Bora David & Victoria Beckham Intimately Beckham Maitre Parfumeur et Gantier Bahiana Faconnable Faconnable Femme Avon Avon Smile Oscar de la Renta Ruffles Calypso Christiane Celle Calypso Gardenia Susanne Lang Midnight Orchid 72 Kate Spade Kate Spade Cuba Paris Cuba Jungle Snake