Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Red Roses Yardley dla kobiet

Red Roses Yardley dla kobiet

Red Roses marki Yardley to kwiatowe perfumy dla kobiet. Red Roses został wydany w latach 1930's. Nutami głowy są róża, neroli i jastrun; nutami serca są róża, bez i jaśmin; nutami bazy są ambra i drzewo sandałowe.

Róża Neroli Jastrun

Róża Bez Jaśmin

Ambra Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Red Roses by Yardley.

Red Roses Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yardley Red Roses, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yardley Red Roses, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Red Roses marki Yardley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Red Roses marki Yardley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Daisy Fuentes Dianoche Night Halloween Halloween 2005 Red Flower Organic Perfume Champa Yves Rocher Orchidee Creed Love in Black Avon Simple Elements Perfect Cotton Oscar de la Renta Oscar Latin Light The Body Shop White Gardenia Helena Rubinstein Wanted Crabtree & Evelyn Summer Hill Molinard Les Fleurs: Fleur de Figuier Tom Tailor Ocean for Women