Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Magnolia Yardley dla kobiet

Magnolia Yardley dla kobiet

wodny

Magnolia marki Yardley to kwiatowe perfumy dla kobiet. Magnolia został wydany w 1970 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak magnolia, lilia i hiacynt.

Magnolia Lilia Hiacynt

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Magnolia by Yardley.

Magnolia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yardley Magnolia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yardley Magnolia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Magnolia marki Yardley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Magnolia marki Yardley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Stella McCartney Sheer Stella L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons L`Occitane en Provence Neroli Eau de Parfum L`Erbolario Magnolia Guerlain Les Quatre Saisons - Quant Vient L`Ete Jo Malone Tuberose Jean Paul Gaultier Classique L`Eau d`Ete Morgane le Fay Blue Bruno Acampora Jasmin Eclectic Collections Moonstruck Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Jeanne Voyage Essentially Me Empress of India