Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Magnolia Yardley dla kobiet

Magnolia Yardley dla kobiet

wodny

Magnolia marki Yardley to kwiatowe perfumy dla kobiet. Magnolia został wydany w 1970 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak magnolia, lilia i hiacynt.

Magnolia Lilia Hiacynt

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Magnolia by Yardley.

Magnolia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yardley Magnolia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yardley Magnolia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Magnolia marki Yardley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Magnolia marki Yardley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Aqaba Midnight Sun Memo Sundance Britney Spears Curious Heart Montale Highness Rose Charles Jourdan Tres Jourdan Issey Miyake L`Eau d`Issey Une Goutte de Nuage Nina Ricci Love by Nina Les Parfums de Rosine Parfums Rose Bruno Acampora Blu Keiko Mecheri Mogador Ebba Los Angeles Miss Danielle L`Occitane en Provence Fleurs de Brignoles (Plum Blossom)