Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Lily of the Valley Yardley dla kobiet

Lily of the Valley Yardley dla kobiet

mydlany
Lily of the Valley Yardley dla kobiet Zdjęcia

Lily of the Valley marki Yardley to kwiatowe perfumy dla kobiet. Lily of the Valley został wydany w 1920 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty zielone, konwalia, gardenia i jaśmin.

Nuty zielone Konwalia Gardenia Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lily of the Valley by Yardley.

Lily of the Valley
Landysh
Landysh Serebristiy

Lily of the Valley Recenzje Perfum

darkblueyed
darkblueyed

Siobhan- malutka, okragla Irlandka z perkatym nosem i wlosami w kolorze starego zlota. Przelozona... Mowi szybko, ze specyficznym akcentem, ktory poznalam dlugo zanim trafilam na Wyspy. Jest moja szefowa regionalna w agencji pielegniarskiej ale i przelozona calego stada pielegniarek w firmie. Szybko lapiemy kontakt zapachowy- Siobhan pachnie konwalia- ostra, zielona, aromat az kluje. Ale to nic- dla mnie to odbicie ulubionych kwiatow mojej Mamy- przynosilam cale narecza bukiecikow z rynku (najczesciej Placu Wielkopolskiego), podcieni kolo WZ na Fredry, na jej urodziny w maju, Dzien Matki. Konwalia Yardleya pieknie harmonizuje z granatowym mundurem przelozonej, bialymi wypustkami przy mankietach, bladymi dlonmi, przesuszonymi od zelu dezynfekcyjnego. Lubie, gdy Siobhan wyciaga prawie krysztalowa butelke z bladozlotym korkiem z czelusci torbiszcza o ksztalcie oraz wielkosci laboratoryjnego zlewu. Gdy odwozila mnie do pierwszego mojego pacjenta (czerwiec 2007), wcisnela mi butelke w reke- 'Zauwazylam, ze lubisz...- masz wobec tego, na szczescie- Good luck gift' I puscila oko do mnie. Butelke tylko podwachiwalam, a 2 miesiace pozniej wreczylam Mamie, razem z innymi towarzyszami z tej serii Yardleya- perfumowanym talkiem i perfumowanym papierem do wykladania szuflad. Rzeska, surowa konwalia lesna, kruche dzwonki o ostrych brzegach, zbierane wczesnym switem, rosa na mchu i trawie. Bukiet pewno otulony dlugimi, konwaliowymi liscmi i zwiazany bawelniana nitka.
W ramach wymiany drobiazgow i listow, Siobhan znowu obdarowala mnie tym papierem- Mama wrocila i z bukietami konwalii zamieszkala w moich szufladach z bielizna w Missouri. A ja i tak widze emaliowane miseczki pelne poznowiosennych konwaliowych bukiecikow, na poznanskich rynkach i kolo Technikum Kolejowego na Fredry...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yardley Lily of the Valley, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yardley Lily of the Valley, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lily of the Valley marki Yardley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lily of the Valley marki Yardley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Love in Paris Tesori d`Oriente Fiore del Dragone Lalique Encre Noire Pour Elle Yardley English Rose Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever Miraculum Pani Walewska Noir Coty Ex`cla-ma`tion Lolita Lempicka Midnight Prada Infusion d`Iris Eau de Toilette Ted Lapidus Silk Way Coty Emeraude Yardley Iris Montblanc Femme de Montblanc Lancome Miracle Coty Vanilla Fields Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Madonna Truth or Dare Rihanna Rebelle Yves Rocher Naturelle Estée Lauder Sensuous Noir