Marki » T-Z » aromatyczno - wodne « Grupy

Legacy Yardley dla mężczyzn

morski
słony
Legacy Yardley dla mężczyzn Zdjęcia

Legacy marki Yardley to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty przyprawowe, nuty drzewne i woda morska.

Nuty przyprawowe Nuty drzewne Woda morska

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Legacy by Yardley.

Legacy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yardley Legacy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yardley Legacy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Legacy marki Yardley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Legacy marki Yardley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Puma Puma Create Man Bvlgari Aqua Pour Homme Edition Limitee The Body Shop Oceanus Maitre Parfumeur et Gantier Camelia Chinois Hollister HCO22 Nicole Farhi Bleu Intense Agonist Kallocain Bronnley Body Care Bath and Body Works Ocean Black Phoenix Alchemy Lab The Malignant Dreams of Cthulhu in Love Demeter Fragrance Salt Air S-Perfume S-Perfume