Marki » T-Z » aromatyczne « Grupy

Lavander Spa Yardley dla kobiet

Lavander Spa Yardley dla kobiet

Mam: 1

Lavander Spa marki Yardley to aromatyczne perfumy dla kobiet. Lavander Spa został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są lawenda, mandarynka, gruszka i bergamotka; nutami serca są kwiat pomarańczy, lilia, jaśmin i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, piżmo i wyszukane drewna.

Lawenda Mandarynka Gruszka Bergamotka

Kwiat pomarańczy Lilia Jaśmin Róża

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Piżmo Wyszukane drewna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lavander Spa by Yardley.

Lavander Spa Recenzje Perfum

Lavander Spa by Yardley 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Yardley Lavander Spa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Yardley Lavander Spa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lavander Spa marki Yardley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lavander Spa marki Yardley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Christian Dior Eau de Dior Coloressence Relaxing Parfums DelRae Eau Illuminee Givenchy Insense Ultramarine Blue Sky Fragonard Concerto Aubusson Aubusson Man in Blue Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Metal for Men Perfumer`s Workshop Samba Nova Homme Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Melissa & Verbena M∙A∙C MAC Creations Hue: Naked Honey Ocean Pacific OP Blend Parfums Berdoues Lavandula Vera Melvita Wild Lavender